Oferta

Catering na wiele okazji
image description
Catering na

Pierwszą Komunię

Pierwsza Komunia Święta to niezwykle ważne wydarzenie nie tylko w życiu dziecka, ale również całej rodziny. Jest to też doskonała okazja do spotkania w gronie najbliższych i wspólnego świętowania przy przepysznym cateringu.

Zobacz więcej

Catering na

Chrzciny

Chrzest to ważne wydarzenie dla każdego dziecka oraz jego rodziców. Jest to również idealna okazja do radosnego świętowania w gronie najbliższych. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że to doniosłe wydarzenie wymaga odpowiedniej oprawy, dlatego też dołożymy wszelkich starań, aby catering na przyjęcie z okazji Chrzcin dziecka spełniało oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zobacz więcej

image description
image description
Catering

okolicznościowy

Imprezy okolicznościowe i eleganckie bankiety wymagają właściwej oprawy smakowej. Niezależnie od tego, czy jest to przyjęcie urodzinowe w gronie przyjaciół, czy też bardziej oficjalna okazja do świętowania lub spotkania z kontrahentami, warto zadbać o każdy szczegół. Dołożymy wszelkich starań, aby catering i poczęstunek z tej okazji tylko umilały takie spotkania.

Zobacz więcej

Dania

Wigilijne

Boże Narodzenie to doskonała okazja do zorganizowania firmowej wigilii. Spotkanie w gronie współpracowników- osób z którymi spędzamy znaczną część każdego dnia- stwarza możliwość podsumowania osiągnięć.
Specjalnie na tę okazję Szef kuchni przygotuje dla Państwa Świąteczne Menu, które składać się będzie z tradycyjnych potraw kuchni polskiej.

Zobacz więcej

image description
image description
Obiad

Żałobny

Śmierć bliskiej osoby to niezwykle bolesne wydarzenie dla całej rodziny oraz przyjaciół i znajomych zmarłego. Dlatego też w tak trudnej chwili warto zdać się na usługi profesjonalistów, którzy zadbają o przygotowanie obiadu żałobnego i zorganizują spotkanie po uroczystościach pogrzebowych.

Zobacz więcej