Oferta

Catering na wiele okazji
Przepyszny

Catering Weselny

Smaczne, przepięknie podane potrawy to podstawa sukcesu każdego wesela. Ambrozja Catering wykorzystuje swoje doświadczenie w organizacji setek wesel, aby i Państwa uroczystość była zachwycająca dla gości.

Zobacz więcej

image description
image description
Catering na

Pierwszą Komunię

Pierwsza Komunia Święta to niezwykle ważne wydarzenie nie tylko w życiu dziecka, ale również całej rodziny. Jest to też doskonała okazja do spotkania w gronie najbliższych i wspólnego świętowania przy przepysznym cateringu.

Zobacz więcej

Catering na

Chrzciny

Chrzest to ważne wydarzenie dla każdego dziecka oraz jego rodziców. Jest to również idealna okazja do radosnego świętowania w gronie najbliższych. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że to doniosłe wydarzenie wymaga odpowiedniej oprawy, dlatego też dołożymy wszelkich starań, aby catering na przyjęcie z okazji Chrzcin dziecka spełniało oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zobacz więcej

image description
image description
Konferencje

Catering dla firm

Konferencje to doskonała okazja, aby zaprezentować ofertę swojej firmy, przedstawić nowe rozwiązania stosowane w przedsiębiorstwie oraz nawiązać kontakty biznesowe. Trwające niemal cały dzień odczyty bywają jednak wyczerpujące, dlatego organizatorzy tego typu spotkań powinni pomyśleć również o poczęstunku dla słuchaczy i prelegentów. Aromatyczna kawa i gorąca herbata, ciasto, a w razie potrzeby również obiad pozwolą uczestnikom nabrać sił przed kolejnymi referatami.

Zobacz więcej

Catering

okolicznościowy

Imprezy okolicznościowe i eleganckie bankiety wymagają właściwej oprawy smakowej. Niezależnie od tego, czy jest to przyjęcie urodzinowe w gronie przyjaciół, czy też bardziej oficjalna okazja do świętowania lub spotkania z kontrahentami, warto zadbać o każdy szczegół. Dołożymy wszelkich starań, aby catering i poczęstunek z tej okazji tylko umilały takie spotkania.

Zobacz więcej

image description
image description
Obiad

Żałobny

Śmierć bliskiej osoby to niezwykle bolesne wydarzenie dla całej rodziny oraz przyjaciół i znajomych zmarłego. Dlatego też w tak trudnej chwili warto zdać się na usługi profesjonalistów, którzy zadbają o przygotowanie obiadu żałobnego i zorganizują spotkanie po uroczystościach pogrzebowych.

Zobacz więcej