Oferta

Wyjątkowe uroczystości w naszym lokalu.
Niezapomniane

Wesela

Gustownie urządzona sala weselna to podstawa sukcesu każdego wesela. Ambrozja to miejsce niepowtarzalne i urokliwe. Cechuje się niezwykłą elegancją i wspaniałym wystrojem wnętrz.

Zobacz więcej

image description
image description
Pierwsza

Komunia

Pierwsza Komunia Święta to niezwykle ważne wydarzenie nie tylko w życiu dziecka, ale również całej rodziny. Jest to też doskonała okazja do spotkania w gronie najbliższych i wspólnego świętowania.

Zobacz więcej

Radosne

Chrzciny

Chrzest to ważne wydarzenie dla każdego dziecka oraz jego rodziców. Jest to również idealna okazja do radosnego świętowania w gronie najbliższych. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że to doniosłe wydarzenie wymaga odpowiedniej oprawy, dlatego też dołożymy wszelkich starań, aby przyjęcie w Ambrozji z okazji Chrzcin dziecka spełniało oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zobacz więcej

image description
image description
Konferencje

Oferta dla firm

Konferencje to doskonała okazja, aby zaprezentować ofertę swojej firmy, przedstawić nowe rozwiązania stosowane w przedsiębiorstwie oraz nawiązać kontakty biznesowe. Trwające niemal cały dzień odczyty bywają jednak wyczerpujące, dlatego organizatorzy tego typu spotkań powinni pomyśleć również o poczęstunku dla słuchaczy i prelegentów. Aromatyczna kawa i gorąca herbata, ciasto, a w razie potrzeby również obiad pozwolą uczestnikom nabrać sił przed kolejnymi referatami.

Zobacz więcej

Bankiety/Imprezy

okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe i eleganckie bankiety wymagają właściwej oprawy. Niezależnie od tego, czy jest to przyjęcie urodzinowe w gronie przyjaciół, czy też bardziej oficjalna okazja do świętowania lub spotkania z kontrahentami, warto zadbać o każdy szczegół. Cała obsługa Ambrozji dołoży wszelkich starań, aby impreza była udana i na długo pozostała w pamięci zgromadzonych gości.

Zobacz więcej

image description
image description
Obiad

Żałobny

Śmierć bliskiej osoby to niezwykle bolesne wydarzenie dla całej rodziny oraz przyjaciół i znajomych zmarłego. Dlatego też w tak trudnej chwili warto zdać się na usługi profesjonalistów, którzy zadbają o przygotowanie obiadu żałobnego i zorganizują spotkanie po uroczystościach pogrzebowych.

Zobacz więcej