Chrzciny

Wyjątkowa uroczystość w życiu dziecka.
Oferta

Chrzciny

Chrzest to ważne wydarzenie dla każdego dziecka oraz jego rodziców. Jest to również idealna okazja do radosnego świętowania w gronie najbliższych. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że to doniosłe wydarzenie wymaga odpowiedniej oprawy, dlatego też dołożymy wszelkich starań, aby przyjęcie w Ambrozji z okazji Chrzcin dziecka spełniało oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Smaczne potrawy to jeden z podstawowych elementów każdej udanej imprezy. Specjalnie przygotowane menu składające się z dań gorących, zimnych przystawek oraz ciasta i owoców zadowoli podniebienia wszystkich gości. Ponieważ zależy nam na satysfakcji Klientów, naszą propozycję można oczywiście modyfikować dostosowując potrawy do własnych oczekiwań.

Ambrozja doskonale sprawdzi się jako miejsce uroczystego spotkania rodzinnego z okazji Chrzcin dziecka. Elegancka sala stanowić będzie właściwą oprawę tak doniosłego wydarzenia. Miła, a zarazem profesjonalna, obsługa kelnerska oraz smaczne potrawy to gwarancja, że przyjęcie będzie udane i na długo pozostanie w pamięci rodziców dziecka, jak i wszystkich zgromadzonych gości. Zachęcamy do kontaktu i szczegółowego zapoznania się z ofertą. Zorganizuj z nami Radosne Chrzciny!

Menu chrzciny - propozycja 1